Четвер, 13.08.2020, 11:20
Вітаю Вас Гість | RSS
Великообухівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 
Миргородської районної ради Полтавської області
Меню сайту
Ми у Facebook
НУШ
Важливо
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наші досягнення

РЕЗУЛЬТАТИ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ

ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД

у 2018 - 2019 навчальному році

II (районний) етап Всеукраїнської предметної олімпіади з історії

Ванюхіна Анастасія Дмитрівна             8 клас       ІІІ місце

(Вчитель - Скрипник Віталій Іванович)

II (районний) етап Всеукраїнської предметної олімпіади з української мови та літератури

Адамчук Марина Василівна             7 клас       ІІ місце

(Вчитель - Базанова Оксана Олександрівна)

II (районний) етап Всеукраїнської предметної олімпіади з трудового навчання (хлопці)

Лазаренко Микола Григорович          9 клас       ІІ місце

(Вчитель - Косенко Ірина Михайлівна)

II (районний) етап Всеукраїнської предметної олімпіади з біології

Ванюхіна Анастасія Дмитрівна             8 клас       ІІІ місце

(Вчитель - Зосенко Людмила Дмитрівна)

II (районний) етап Всеукраїнської предметної олімпіади з англійської мови

Адамчук Олександр Юрійович             8 клас       ІІ місце

(Вчитель - Скрипник Світлана Віталіївна)

II (районний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Адамчук Марина Василівна              7 клас     ІІІ місце

(Вчитель - Базанова Оксана Олександрівна)

РЕЗУЛЬТАТИ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ

ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД

у 2017 - 2018 навчальному році

II (районний) етап Всеукраїнської предметної олімпіади з німецької мови

Артеменко Денис Михайлович             11 клас       ІІ місце

(Вчитель - Катькало Любов Валентинівна)

II (районний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Адамчук Марина Василівна              6 клас     І місце

(Вчитель - Базанова Оксана Олександрівна)

II (районний) етап Всеукраїнської предметної олімпіади з біології

Стовбун Віталій Віталійович          10 клас       ІІ місце

Катькало Ольга Олександрівна       9 клас       ІІІ місце

(Вчитель - Зосенко Людмила Дмитрівна)

II (районний) етап Всеукраїнської предметної олімпіади з трудового навчання (хлопці)

Лазаренко Микола Григорович          8 клас       ІІІ місце

(Вчитель - Косенко Ірина Михайлівна)

РЕЗУЛЬТАТИ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ

ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД

у 2016-2017 навчальному році

II (районний) етап Всеукраїнської предметної олімпіади з історії

Кошова Вероніка Анатоліївна             11 клас       ІІІ місце

Олексієнко Антоніна Юріївна             10 клас       ІІІ місце

(Вчитель - Скрипник Віталій Іванович)

II (районний) етап Всеукраїнської предметної олімпіади з трудового навчання 

Косенко Юлія Михайлівна          10 клас       ІІІ місце

(Вчитель - Косенко Ірина Михайлівна)

II (районний) етап Всеукраїнської предметної олімпіади з екології

Степаненко Валерія Вячеславівна          11 клас       ІІ місце

(Вчитель - Зосенко Людмила Дмитрівна)

II (районний) етап Всеукраїнської предметної олімпіади з правознавства

Олексієнко Антоніна Юріївна             10 клас       ІІІ місце

(Вчитель - Скрипник Віталій Іванович)

II (районний) етап Всеукраїнської предметної олімпіади з біології

Степаненко Валерія Вячеславівна          11 клас       ІІ місце

(Вчитель - Зосенко Людмила Дмитрівна)

II (районний) етап Всеукраїнської предметної олімпіади з англійської мови

Базанова Софія Олександрівна             11 клас       ІІІ місце

(Вчитель - Тулинська Юлія Петрівна)

II (районний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Адамчук Марина Василівна              5 клас     ІІ місце

(Вчитель - Базанова Оксана Олександрівна)

II (районний) етап Всеукраїнської предметної олімпіади з фізики

Лазаренко Микола Григорович             7 клас       ІІ місце

(Вчитель - Зінченко Катерина Іванівна)

РЕЗУЛЬТАТИ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ

ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД

у 2015-2016 навчальному році

II (районний) етап Всеукраїнської предметної олімпіади з екології

Степаненко Валерія Вячеславівна          10 клас       ІІ місце

(Вчитель - Зосенко Людмила Дмитрівна)

II (районний) етап Всеукраїнської предметної олімпіади з історії

Кошова Вероніка Анатоліївна             10 клас       ІІ місце

Олексієнко Антоніна Юріївна             9 клас       ІІІ місце

(Вчитель - Скрипник Віталій Іванович)

II (районний) етап Всеукраїнської предметної олімпіади з математики

Стовбун Віталій Віталійович             8 клас       ІІІ місце

(Вчитель - Проскурня Валентина Петрівна)

Базанова Софія Олександрівна            10 клас       ІІІ місце

(Вчитель - Зінченко Катерина Іванівна)

II (районний) етап Всеукраїнської предметної олімпіади з німецької мови

Степаненко Валерія Вячеславівна           10 клас       ІІІ місце

Камінська Ірина Владиславівна           11 клас          ІІІ місце

(Вчитель - Катькало Любов Валентинівна)

II (районний) етап Всеукраїнської предметної олімпіади з трудового навчання (Технології) юнаки

Васюк Станіслав Русланович          11 клас       ІІ місце

(Вчитель - Скорик Олександр Іванович)

II (районний) етап Всеукраїнської предметної олімпіади з географії

Катькало Катерина Олександрівна             9 клас       ІІ місце

Кошова Вероніка Анатоліївна                10 клас     ІІІ місце

(Вчитель - Катькало Алла Олексіївна)

II (районний) етап Всеукраїнської предметної олімпіади з інформаційних технологій

Кошова Вероніка Анатоліївна                 10 клас     ІІ місце

(Вчитель - Зінченко Сергій Анатолійович)

II (районний) етап Всеукраїнської предметної олімпіади з біології

Степаненко Валерія Вячеславівна            10 клас       ІІІ місце

(Вчитель - Зосенко Людмила Дмитрівна)

II (районний) етап Всеукраїнської предметної олімпіади з англійської мови

Базанова Софія Олександрівна             10 клас       ІІІ місце

(Вчитель - Тулинська Юлія Петрівна)

II (районний) етап обласного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка

Щербак Валерія Валентинівна              7 клас     ІІ місце

(Вчитель - Базанова Оксана Олександрівна)

РЕЗУЛЬТАТИ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ

ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД

у 2014-2015 навчальному році

II (районний) етап Всеукраїнської предметної олімпіади з математики

Камінська Ірина Владиславівна           10 клас       ІІ місце

(Вчитель - Зінченко Катерина Іванівна)

ІІ (районний) етап Всеукраїнської предметної олімпіади з історії

Олексієнко Антоніна Юріївна                 8 клас       ІІІ місце

(Вчитель - Скрипник Віталій Іванович)

ІІ (районний) етап Всеукраїнської предметної олімпіади з хімії

Камінська Ірина Владиславівна             10 клас          ІІІ місце

(Вчитель - Зосенко Людмила Дмитрівна)

ІІ (районний) етап Всеукраїнської предметної олімпіади з німецької мови

Камінська Ірина Владиславівна           10 клас       ІІІ місце

(Вчитель - Катькало Любов Валентинівна)

Наша адреса
вул. Шкільна, 14а,
с. Велика Обухівка,
Миргородський район,
Полтавська область,
37640
Тел.(05355)3-12-44
E-mail:
shkola_v.obuhivka@ukr.net
Вхід на сайт
Пошук
Годинник
Календар
«  Серпень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Погода
Календар подій
Святковий календар.
Корисні посилання

Copyright MyCorp © 2020